Монолітне перекриття Теріва

 • Миргород та Полтавська обл.
 • Розстрочка
 • Монтаж під ключ

Отримайте відповіді зараз!

Монолітне перекриття Теріва в Миргороді та в Полтавській області. Придбайте міжповерхове перекриття Теріва замість застарілих плит перекриття та звичайного моноліту. Теріва - це найкраще рішення для малоповерхової забудови, тому що цей варіант легше, дешевше та безпечніше. Теріва - це незнімна опалубка із несучих балок і блоків - заповнювачів. Готова конструкція легка, тепла, міцна та надійна. Це краща альтернатива стандартним плитам перекриття та дорогому та важкому моноліту. Дізнайтесь, як європейська система Теріва допоможе Вам зробити Ваше майбутнє житло ефективніше!

ЦІНА ПЕРЕКРИТТЯ ТЕРІВА У МИРГОРОДІ

Міжповерхове збірно монолітне перекриття

ТЕРІВА Миргород

Отже, Теріва - це збірно монолітна конструкція, яка складається із двох основних компонентів - балок і блоків. Балки перекриття Теріва - це особливий арматурний каркас - тригон, який зформований із трьох поздовжних арматурних стрижнів, з'єднаних між собою двома "змійками" - загнутих трикутниками проволок. Цей каркас занурений у бетонну п'яту, яка слугує опорою для блоків. Блоки перекриття Теріва - це заповнюючий компонент. Вони можуть бути бетонні, керамзитові або пінопластові. Спочатку кладуть балки, потім - блоки, після цього в'яжуть армопояс в цьому ж рівні та заливають все тонким шаром бетону. В результаті - легке монолітне перекриття, яке можна зробити без допомоги кваліфікованих монолітчиків, тому що вся несуча арматура закладена в балки ще на заводі.

ПЕРЕВАГИ ТЕРІВИ

 • БЕЗПЕКА. Вся необхідна несуча арматура закладена під час виробництва - монтаж можуть робити некваліфіковані робітники.
 • НАДІЙНІСТЬ. Теріва витримує втричі більше навантажень, ніж регламентують Українські ДБН, а за необхідністю - цей рівень можна підвищити.
 • ЦІНА. Порівнюючи з монолітним перекриттям тієї ж товщини, або з плитами перекриття, Теріва значно вигідніша.
 • КОМФОРТ. В приміщеннях, побудованих із використанням перекриття Теріва, значно тепліше взимку і прохолодніше влітку. Також, перекриття із керамзитовими блоками здатне регулювати вологість повітря.

Перекриття Теріва Львів
теріва ціна львів

 • ОЩАДНІСТЬ. Володіння будівлею під перекриттям Теріва економить кошти на опленні і кондиціонуванні, тому що, зокрема, Теріва Лайт відповідає вимогам енергоефективності класів А, А+ і А++.
 • ДОСТУПНІСТЬ. Легка вага конструкції зменшує навантаження на стіни та фундаменти, та дозволяє робити монтаж без крана.
 • ЛОГІСТИКА. В порівнянні з плитами перекриття, на доставці перекриття Теріва можна зекономити втриччі - одією фурою можна привезти 150 м2 звичайної Теріви, або до 500 м2 Теріви Лайт!
 • ЕКОЛОГІЧНІСТЬ. Усі складові Теріви екологічно безпечні. Бетонні, керамзитові та пінопластові блоки перекриття мають підтвердження радіаційної та екологічної безпеки у вигляді сертифікатів на матеріали.

ПЕРЕКРИТТЯ ТЕРІВА МИРГОРОД

 • Рахуємо вартість монолітного перекриття Теріва швидко. Попередню ціну оголошуємо відразу, а розрахунок надаємо впродовж 30 хвилин!
 • Робимо проєкт перекриття будь-якої складності. Маємо ліцензію на проєктування.
 • Пропонуємо не тільки матеріали Теріви - а й перекриття "під ключ"!
 • Виїжджаємо на точні заміри по Миргороду та Полтавській області.
 • Підтримуємо асортимент балок і блоків у наявності.
 • Продаємо перекриття в кредит.

Надішліть свій проєкт нарозрахунокпрямо зараз!

Теріва у Львові

КОНТАКТИ

+38 099 924 44 34

ok@teriva.com.ua

Офіс Миргород, Полтавська область

надішліть проєкт на розрахунок в Viber прямо зараз!

Станьте дилером перекриття Теріва у Полтавській області

Гарна новина! Ми розширюємо присутність у Полтавській області! Пропонуємо чудові умови співпраці архітекторам, прорабам та будівельним організаціям. Почніть заробляти вже сьогодні! Без вкладання власних коштів і вступних внесків. Забезпечуємо найкращі умови співпраці з надійним виробником якісної продукції. Зателефонуйте і дізнайтесь подробиці!

Телефонуйте зараз!

Перекриття Теріва відгуки Миргород

Ваша думка важлива! Пишіть на email або Viber відгуки про ТЕРІВА і враження про нашу компанію

Фото автора
Петро 12.05.2021
Миргород

Будував по проєкту із Терівою. Знайшов цей сайт за пошуком у Гугл. Пощастило, що це є саме офіційна Теріва в Україні, бо не хотів купляти перекриття "в гаражі". Матеріалом задоволений, сервісом також

Фото автора
Леонід 18.04.2021
Любовщина

Замовив Теріву по телефону! Просто сказав розміри приміщень. Все приїхало, всього хватило. Змонтував своїми руками. Задоволений!

Фото автора
Катерина 05.04.2021
Гаркушинці

Змінили монолітне перекриття в проєкті на користь Теріви. Вийшло дешевше і, як я собі думаю, швидше.

Фото автора
Олег 19.03.2021
Миргород

Будував гараж. Взяв Теріву. Сподобалось це монолітне перекриття. На будинок теж візьму Теріву.