Монолітне перекриття Теріва

 • ЛЬВІВ ТА ОБЛАСТЬ
 • Розстрочка
 • Монтаж під ключ

Отримайте відповіді зараз!

Монолітне перекриття Теріва від виробника у Львові. Пропонуємо купити міжповерхове перекриття Теріва замість плит перекриття та звичайного моноліту. Теріва - це найкраще рішення для малоповерхової забудови, тому що цей варіант легше, дешевше та прогресивніше. Теріва - це незнімна опалубка із несучих балок і блоків - заповнювачів. Готова конструкція легка, тепла, міцна та надійна. Це краща альтернатива застарілим плитам перекриття та дорогому та важкому моноліту. Дізнайтесь, як європейська система Теріва допоможе Вам зробити Ваше майбутнє житло ефективніше!

ЦІНА ПЕРЕКРИТТЯ ТЕРІВА У ЛЬВОВІ

Міжповерхове збірно монолітне перекриття

ТЕРІВА ЛЬВІВ

Отже, Теріва - це збірно монолітна конструкція, яка складається із двох основних компонентів - балок і блоків. Балки перекриття Теріва - це особливий арматурний каркас - тригон, який зформований із трьох поздовжних арматурних стрижнів, з'єднаних між собою двома "змійками" - загнутих трикутниками проволок. Цей каркас занурений у бетонну п'яту, яка слугує опорою для блоків. Блоки перекриття Теріва - це заповнюючий компонент. Вони можуть бути бетонні, керамзитові або пінопластові. Спочатку кладуть балки, потім - блоки, після цього в'яжуть армопояс в цьому ж рівні та заливають все тонким шаром бетону. В результаті - легке монолітне перекриття, яке можна зробити без допомоги кваліфікованих монолітчиків, тому що вся несуча арматура закладена в балки ще на заводі.

ПЕРЕВАГИ ТЕРІВИ

 • БЕЗПЕКА. Вся необхідна несуча арматура закладена під час виробництва - монтаж можуть робити некваліфіковані робітники.
 • НАДІЙНІСТЬ. Теріва витримує втричі більше навантажень, ніж регламентують Українські ДБН, а за необхідністю - цей рівень можна підвищити.
 • ЦІНА. Порівнюючи з монолітним перекриттям тієї ж товщини, або з плитами перекриття, Теріва значно вигідніша.
 • КОМФОРТ. В приміщеннях, побудованих із використанням перекриття Теріва, значно тепліше взимку і прохолодніше влітку. Також, перекриття із керамзитовими блоками здатне регулювати вологість повітря.

Перекриття Теріва Львів
теріва ціна львів

 • ОЩАДНІСТЬ. Володіння будівлею під перекриттям Теріва економить кошти на опленні і кондиціонуванні, тому що, зокрема, Теріва Лайт відповідає вимогам енергоефективності класів А, А+ і А++.
 • ДОСТУПНІСТЬ. Легка вага конструкції зменшує навантаження на стіни та фундаменти, та дозволяє робити монтаж без крана.
 • ЛОГІСТИКА. В порівнянні з плитами перекриття, на доставці перекриття Теріва можна зекономити втриччі - одією фурою можна привезти 150 м2 звичайної Теріви, або до 500 м2 Теріви Лайт!
 • ЕКОЛОГІЧНІСТЬ. Усі складові Теріви екологічно безпечні. Бетонні, керамзитові та пінопластові блоки перекриття мають підтвердження радіаційної та екологічної безпеки у вигляді сертифікатів на матеріали.

ПЕРЕКРИТТЯ ТЕРІВА ЛЬВІВ

 • Рахуємо вартість монолітного перекриття Теріва швидко. Попередню ціну оголошуємо відразу, а розрахунок надаємо впродовж 30 хвилин!
 • Робимо проєкт перекриття будь-якої складності. Маємо ліцензію на проєктування.
 • Пропонуємо не тільки матеріали Теріви - а й перекриття "під ключ"!
 • Виїжджаємо на точні заміри по Львову та всій області.
 • Підтримуємо асортимент балок і блоків у наявності.
 • Продаємо перекриття в кредит.

Надішліть свій проєкт нарозрахунокпрямо зараз!

Теріва у Львові

КОНТАКТИ

+38 067 374 20 09

lviv@teriva-kiev.com

Офіс Львів, Львівська область

надішліть проєкт на розрахунок в Viber прямо зараз!

Станьте дилером перекриття Теріва у Львові та Львівській області

Гарна новина! Ми розширюємо присутність у Львівській області! Пропонуємо чудові умови співпраці архітекторам, прорабам та будівельним організаціям. Почніть заробляти вже сьогодні! Без вкладання власних коштів і вступних внесків. Забезпечуємо найкращі умови співпраці з надійним виробником якісної продукції. Зателефонуйте і дізнайтесь подробиці!

Телефонуйте зараз!

Перекриття Теріва відгуки Львів

Ваша думка важлива! Пишіть на email або Viber відгуки про ТЕРІВА і враження про нашу компанію

Фото автора
Микола 11.01.2021
Городок

Був Польський проєкт із Терівою. Знайшов цей сайт за пошуком у Гугл. Пощастило, що це є саме офіційна Теріва в Україні, бо не хотів купляти перекриття "в гаражі". Матеріалом задоволений, привезли вчасно, хоч і свята на дворі.

Фото автора
Богдан 28.12.2020
Львів

Думав, що до Нового року не отримаю, бо замовив за два тижні до Нового року. Але, дякую, вже привезли!! Завершимо реконструкцію вчасно!

Фото автора
Олеся 15.12.2020
Сокольники

В проєкті було монолітне перекриття даху, на якому мала бути тераса. Прораб підказав замінити моноліт на Теріву Лайт. Тепер розумію, що це раціональне рішення. Будинок ще недобудований, тільки поставила вікна, але надворі - вночі -6 морозу, а в будинку без опалення температура не опускається нижче 10 градусів тепла!

Фото автора
Галина 19.11.2020
Трускавець

Дякую за уважність та доброзичливість! Замовила перекриття Теріва під ключ. Від авансу до прийняття роботи всього три тижні! Дуже задоволена! По ціні, по строках, по відношенню - найкраща будівельна компанія! Вже порекомендувала друзям!